Вести:

уторак, 25. август 2015.

Андреј Фајгељ: НАТО ботови љигавији од Вучићевих

уторак, 25. август 2015. | КМ новине 0

Раскринкао сам лицемерје НАТО активиста поводом миграната. Како су реаговали НАТО ботови?

Андреј Фајгељ: НАТО ботови љигавији од Вучићевих
Илустрација: КМ Новине

Када је НАТО лобисткиња Јелена Милић разгласила да је примила мигранте у своју кућу, српски медији су одговорили хвалоспевима: BRAVO! Direktorka CEAS primila imigrantsku porodicu iz Sirije u svoj dom.

Искрено одушевљење које је преплавило јавност било је спонтано и једнодушно као у Северној Кореји.



Нико није приметио – не до Бог! – да су ти ”мигранти” побегли од последица атлантског интервенционизма којег Милићева заступа. Нико није приметио – далеко било! – да најезда десетина хиљада исељеника преко наше границе више подсећа на инвазију него на миграцију. Нико није питао – пу пу пу! – како ћемо утврдити има ли међу њима терориста. Нико није питао – Боже сачувај! – је ли Јелена Милић у свој дом примала и српске избеглице, нпр оне са Косова, које су такође бежале од атлантског интервенционизма.

Док су плаћени активисти честитали плаћеним новинарима, и тако у круг, остатку Србије се окретао стомак.

Либерали су толики фолиранти. Прави одговор на њихове простачке трикове је исмевање.


Либерали су реаговали претњама и увредама, као и увек кад намиришу другачије мишљење. Напали су ме проверени ботови из редова новинара, политичких и НВО активиста: Јелена Милић (”срамото државе и друштва Србије”), Жарко Богосављевић (”једном фашиста увек фашиста”), Јадранка Јовишић (”Ја сам вама лепо говорила да је Фајгељ луђак”), Славиша Лекић (”не призивај куцање на својим вратима”) и други.

Иако су утицајнији, насилнији и далеко боље плаћени, НАТО ботови су једини смешнији од СНС ботова.


Извор: Андреј Фајгељ блог    :: © 2014 - 2015 ::    Молимо за навођење извора

Постави коментар

Молимо Вас да коментаришете у духу српског језика - искључиво ћирилицом! У супротном ће коментари вероватно бити уклоњени.

 
Copyright © 2014 - 2021 КМ Новине